Menu Zavřeno

o nás

dobrý fokus

Dobrý Fokus provozuje sociální podnikání, jehož všechny provozy v sobě spojují dvě věci: skvělé jídlo a šanci pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním pracovat v Dobrém Fokusu.

Tito lidé pro vás, spolu s dalšími kolegy, denně připravují ve vaňovské kuchyni či teplickém bistru vyhlášené moučníky, lehké saláty a francouzské quiche. Za podpory pracovních terapeutů vás obsluhují v kavárnách, bistrech, prodejnách, na stáncích a rautech.

Díky stovkám spokojených zákazníků dáváme už 7 let práci desítkám lidí, kteří by jinak zaměstnání hledali obtížně a kteří potřebují při návratu do civilního života pomocnou ruku.

FOKUS CATERING

Zajistíme pro Vás coffee break, občerstvení pro přátele, raut na zámku, svatební hostinu i catering na míru včetně inventáře i obsluhy. Naše jídlo je vždy čerstvé, z ingrediencí, které pro vás pečlivě vybíráme. Přinášíme vám jen to nejlepší; to, co chutná i nám.

Naši zkušení kuchaři připraví teplé i studené občerstvení z čerstvých surovin. Řízky klasické i v ořechové krustě, zeleninové i masové quiche, tortilly, vegetariánské burgery, saláty, moučníky….to je jen malá ukázka naší nabídky. Profesionálně proškolení klienti se postarají o vaši spokojenost v prostorách, které jste si zvolili.

Naše zkušenosti na tomto poli jsou bohaté, zákazníci se k nám vracejí a u kteréhokoliv z našich klientů si můžete vyžádat referenci na naše služby.